banner116
banner92

Kurula tam not

Ankara’da gerçekleşen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) toplantısına katılan Aydın Genç Girişimciler Kurulu (AYGGK), TOBB’dan tam not aldı.

Kurula tam not
banner94
banner26

AYGGK Başkanı Ömer Özkaya, yaptıkları projeler ve çalışmalara TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu"ndan tam not aldıklarını ve 81 il içerisinden ilk üçe girdiklerini belirtti.
81 ilin Genç Girişimciler Kurulu Başkanı ve TOBB üst kurul üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen toplantıda, projeler ve çalışmalar kategorisinde yapılan değerlendirmelerde Aydın"ın ilk üçer girmesinin kendilerini mutlu ettiğini belirten Özkaya, çalışmalara ve projelere aralıksız devam edeceklerini ifade etti. Birçok kurulun projelerinin yanı sıra seminerlere önem vermesi, Aydın GGK"nin ise gerçekleştirdiği projelerle öne çıktığının altını çizen Özkaya, “Ankara"da gerçekleşen TOBB toplantısında Aydın"ın ilk üçe girmesi ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu"ndan tam not alması bizleri hem memnun etti hem de gurur verdi. Sıralamada bulunan ilk iki kurulunda yaklaşık 1 buçuk yıl önce kurulması, bizim kurulumuzun ise yeni oluşturmamıza rağmen, gerek uçaklarda dağıtılan incir tanıtım projemiz gerekse yaptığımız birçok proje ve çalışmalarla 81 il arasında ilk üçe girdik” dedi. iha

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2010, 22:39
banner118