banner158
banner218

Kula, Aydın'a geliyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Bilge Kula, yarın Aydın İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğünü ziyaret edecek.

Kula, Aydın'a geliyor
banner216

Konuyla ilgili olarak Aydın Valiliği"nden yapılan açıklamada, “Kültür, eğitim, araştırma ve sanat merkezleri olan kütüphanelerimizin, halkımızın gelişmesine ve kalkınmasına yaptığı katkıların önemi; her yaştan vatandaşımıza hiçbir konuda ayrım gözetmeden sunduğu hizmet anlayışı, okumaya ve araştırmaya ücretsiz ve sınırsız düzeyde yardımcı olması ve en önemlisi hayat boyu eğitimin sürdürebildiği yegane yerler olması gibi özellikleri sayesinde, kütüphanelerimizin var olan sorunlarının giderilmesi, modernleştirilerek çağdaş kütüphane sistemlerini yakalaması büyük önem arz etmektedir” denildi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Prof. Dr. Onur Bilge Kula"nın yarın saat 18.00"deAydın İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğünü ziyaret edeceği kaydedilen açıklamada, “Sayın Genel Müdürümüz İl Halk Kütüphanesi idarecileri, kütüphanecileri ve İlçe Halk Kütüphanesi Müdürleriyle birlikte bina, personel, bütçe, koleksiyon ve hizmet sorunlarını yerinde görüşerek, bunların çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunacaktır” ifadelerine yer verildi. iha

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2010, 20:42