banner339
banner313

Koşmaz Didim'de

TOBB Genel Başkan Yardımcısı, TOBB Ege Bölge Sorumlusu ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz Didim Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Koşmaz Didim'de
banner401
banner427

TOBB Genel Başkan Yardımcısı, TOBB Ege Bölge Sorumlusu ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bülent Koşmaz, Genel Sekreter Tamer Balatlı ve Basın Danışmanı Gökhan Aytaç ile birlikte Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Döver makamında ziyaret etti.
Yaklaşık iki saat sürerken ziyarette konuşan Başkan Ufuk Döver, Didim Ticaret Odası"nın çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. İki oda arasında gerçekleştirilebilecek ortak projeler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Koşmaz da, bölge odalarını belli bir program dâhilinde ziyaret ettiklerini, bu ziyaretlerde olası sorunlar ve talepleri yerinde gördüklerini belirterek, Didim Ticaret Odası hizmet binasını çok beğendiğini, kısa süre sonra tamamlanacak olan kültür merkezi ile birlikte bir çok ilde olmayan bir komplekse sahip olacağı için Didimlilerin şanslı olduğunu kaydetti.
Konuşmaların ardından Başkan Döver, Koşmaz"a Didim Ticaret Odası"nın bir plaketini takdim etti .

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2009, 13:31
banner218