banner116
banner92

Klip için K.Adası'nı seçti

Ünlü sanatçının klip için Bodrum yerine Kuşadası'nı tercih etmesi nedeniyle Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, çekim yapılan seti ziyaret ederek Hande Yener'e çiçek verdi ve teşekkür etti.

Klip için K.Adası'nı seçti
banner94
banner26

Ünlü şarkıcı Hande Yener, "Hande'ye Neler Oluyor" albümünde yer alan "Bodrum" şarkısına Kuşadası'nda klip çekti. Şarkısına önce Bodrum'da klip çekmeyi düşünen Yener, Kuşadası Belediyesi'nin de destek vermesiyle son anda karar değiştirerek Kuşadası'nda kamera karşısına geçti. Klipte mayolarla kamera karşısına geçen Yener, 20 mankenle çalıştı. Klibin yönetmenliğini üstlenen Kemal Doğulu, çekimler sıranda Yener'e vücut makyajı yaptı. 4 saat süren makyajda şarkıcının vücuduna figürler çizildi. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan klibin çekimlerinde çok eğlendiğini belirten Hande Yener, "İddialı bir klip oldu" ifadesini kullandı. Yener, "Hiç böyle bir video klibim olmamıştı. Hem çok renkli hem de çok eğlenceli bir çalışma oldu. Bir gece önce heyecandan uyuyamadım. Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Yaz aylarına uygun, herkesin izlemekten keyif alacağı bir klip olmasına özen gösterdik" dedi. Önümüzdeki hafta izleyiciyle buluşacak olan klipte sürprizler olduğunu belirten Yener, "Özellikle elimde balonlarla uçtuğum bir sahne var. O sahnenin dikkat çekeceğini düşünüyorum" diye konuştu.
Bu arada, Bodrum şarkısının klip çekimi için ünlü sanatçının Kuşadası'nı tercih etmesi üzerine Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, eşi Sebahat Altungün ve kızı Kardelen ile birlikte Hande Yener'in klip için çekim yaptığı seti ziyaret etti. Ünlü sanatçıya Kuşadası'na gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür eden Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, "Hande Yener'in Kuşadası sevgisini hem ben hem de tüm Kuşadalılar biliyor. Her zaman bizim yanımızda oluyor. Bunu klip çekimi için Kuşadası'nı tercih etmesinde de ortaya koydu. Kendisine teşekkür ediyorum " dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2010, 11:54
banner118