banner239
banner218

Kılıçdaroğlu'na turp

Nazillili Alpay Üstün, alışveriş sırasında pazardan aldığı ve görünce çok şaşırdığı ‘sol ele’ benzeyen turpu, GHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu’na hediye etmeyi planlıyor.

Kılıçdaroğlu'na turp

Nazilli"de esnaflık yapan Alpay Üstün, evinin haftalık ihtiyaçlarını gidermek için mahalle pazarına çıktı. Bir süre alışveriş yapan Üstün, alışverişini tamamlayınca evine döndü. Evinde satın aldığı eşyaları dolabına yerleştirmeye başlayan Üstün, gördüğü manzara karşısında şoka girdi. Torbanın içinden çıkan insan ali şeklindeki turpu gören Üstün, bilmeden satıl aldığı turpun şekli karşısında hayrete düştü.
Karşılaştığı manzaranın kendisini çok şaşırttığını ifade eden Üstün, “Mucizelere inanılır mı bilmem ama bence bu Allah"ın bir mucizesidir. Toprak Ana bizlere neler bağışlıyor. Allah"ın varlığı sayesinde inanamayacağımız şeyler karşımıza geliyor. Birçok kişi insan eli şeklindeki turpu satın almak istiyor. Ancak ben bu turpu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu"ndan başka kimseye vermek istemiyorum. Çünkü bu turp sol eli andırıyor. Bu nedenle Kılıçdaroğlu"na hediye etmek istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2010, 12:05
banner230