banner4
banner23

Keşkek hayrında buluştular

AK Partili Aydın milletvekilleri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan adayları AK Parti Nazilli Belediye Başkan aday adayı Önder Tekeli’nin verdiği keşkek hayrında buluştu.

Keşkek hayrında buluştular
banner8

Nazilli"ye bağlı Bereketli köyünde gerçekleştirilen keşkek hayrında bir araya gelen AK Parti"liler hem Nazilli Belediye Başkan aday adayı Önder Tekeli"nin ölen akrabaları için etti. Hayra Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ahmet Ertürk, Sultanhisar Belediye Başkanı Ertegün Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Günal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, Nazilli Ticaret Odası Başkanı A.Gültekin Kılınç, Nazilli Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Dr Fikri Özçetin, köy ve mahalle muhtarları, kurum ve kuruluşların müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Sabah saatlerinde başlayan keşkek dağıtımı öğleden sonraya kadar sürdü. Mevlit okutulması ve duaların okunmasının ardından bir araya gelen Ak Partililer, yerel seçimlerin sonuçlarını değerlendirmeyi de ihmal etmediler. Nazilli ve çevresinden gelen onlarca AK Partili, Milletvekilleri Erdem ve Ertürk ile sonuçları değerlendirerek özeleştiri yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2009, 10:13