banner141

Kaplan Ailesinde tören

Nazilli’nin tanınmış işadamlarından olan Murat Kaplan’in oğlu Mert düzenlenen sünnet töreninde erkekliğe ilk adımını attı.

Kaplan Ailesinde tören
banner152

Nazilli Fatih Sultan Lisesi bahçesinde Mevlid-i Şerif'in okunduğu ve davetlilere yemek ikram edildiği sünnet törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Topçu, Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Ziya Aksüt, NAZGİAD Başkanı Nurettin Gürsoy, İl Tarım Kontrol Şube Müdürü Ferhat Aydoğdu, Siyasi Parti Temsilcileri ile yönetim kurulu üyeleri, Kurum Amirleri, İşadamları ile çok sayıda davetli katıldı.
Düzenlenen sünnet düğününde, düğün sahibi Murat ve Arzu Kaplan çifti gelen misafirlerle tek tek ilgilendi. Sünnet törenine İncirliova Tarihi Alperenler Mehteranı"nın gösterileri ile bayrak şovu ilgi görürken, Tavşan kıyafeti giyen animatör küçük çocuklarla ilgilenerek güzel vakit geçirmelerini sağladı. Yaklaşık 4 saat süren Sünnet Töreninde Fayton"a binen Mert Kaplan ile 35 araçlık konvoy yaklaşık 1 saat Nazilli"yi gezdi. Sünnet töreninin sonunda baba Murat Kaplan ve oğlu Mert Kaplan"ın zeybek oynaması herkes tarafından alkışlandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2010, 11:37
banner94