banner339
banner274

Kahve keyfinizi köpürtecek makineler burada!

Kahve keyfinizi köpürtecek makineler MediaMarkt’ta özel bir kampanya ile satışa sunuluyor.

Kahve keyfinizi köpürtecek makineler burada!
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Kahve keyfi için en önemli ihtiyaçlardan biri de bu tarz içecekleri üretebilen makineler. Kahve keyfi dendiğinde akla Türk kahvesi, filtre kahve, espresso ve benzerleri geliyor. İşte bu makinelerle ilgili MediaMarkt'ta çok özel bir kampanya başladı.

Hem MediaMarkt mağazalarında hem de internet sitesinde geçerli olan ve 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında birçok markanın ürünlerinde özel indirim imkanı sunuluyor.

Örnek vermek gerekirse Bosch-Siemens Kahve Makinelerinde yüzde 20'ye varan indirim sunuluyor. Bu indirimle ilgili detayları MediaMarkt internet sitesinde bulabilirsiniz.Bir diğer örnek ise Tefal kahve makinelerinde. Bu markanın ürünlerinde ise indirim oranı yüzde 25. Bu indirimle ilgili detayları da yine MediaMarkt internet sitesinde bulabilirsiniz.

Öte yandan bir diğer indirim de Philips marka kahve makinelerinde uygulanıyor. Philips Seçili Kahve Makinelerinde MediaMarkt CLUB Üyelerine Özel 250 TL İndirim! Bu indirim de detayları MediaMarkt internet sitesinde.

Arzum Kahve Makinelerinde ise yüzde 20'ye varan indirim yine kampanya kapsamında sunuluyor. Onun detayları da yine buradaki .

26 Eylül tarihine kadar geçerli olacak kampanyanın tüm detaylarını ve indirimli ürünleri bulabilirsiniz.
banner218