banner274

K.Adası CHP'den start

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Örgütü, 12 Eylül'de yapılacak referanduma yönelik genişletilmiş örgüt toplantısını partinin ilçe binasında yaptı.

K.Adası CHP'den start
banner328

Partililer aşırı sıcağa rağmen salonu doldururken, belirlenen çalışma programı enine boyuna tartışıldı.
CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Bal'ın yönettiği toplantıya, Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, Güzelçamlı Belediye Başkanı Özkal Yüksel ve CHP Aydın İl Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Tunay da katıldı.
Toplantının açılışında üyelere çalışmalarla ilgili bilgi veren CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Bal, bütün mahalle ve sandık görevlilerinin belirlendiğini açıkladı. Listelerin asıldığını kaydeden Mehmet Bal, eğitim programı için hazırlık yaptıklarını belirterek, "Çalışma programımız belli oldu. Genel merkezimizden her türlü doküman birkaç gün içerisinde elimizde olacak. Kuşadası ilçe örgütü olarak referandumda hayır çıkması için var gücümüzle çalışmalıyız. Kuşadası, Davutlar ve Güzelçamlı'da yaşayan her
bireye mutlaka ulaşmalı ve neden hayır oyu kullanmaları gerektiğini doğru argümanlarla anlatmalıyız. 12 Eylül tarihindeki referandum çalışmamız, bir yıl sonraki CHP iktidarının da müjdecisi olacak" dedi.
Daha sonra söz alan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün'ün de 29 Mart yerel seçimlerinde parti örgütü ve seçmenlerin sayesinde başarılı olduklarını hatırlatarak, "Hepimiz referandum için, tıpkı 29 Mart yerel seçimlerindeki gibi canla başla çalışmalı, Kuşadası sınırları içerisinde girmedik tek bir hane bırakmamalıyız" dedi. Esprili konuşması büyük alkış alan Altungün, ramazan ayının yaklaştığını vurgulayarak, "Kutsal ramazan ayının 'hayır'lara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 11:05
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k