banner274

Jim Carrey'li Sonic The Hedgehog ilk fragmanı yayınlandı!

Popüler oyunun filmi olan Sonic The Hedgehog, Jim Carrey'li ilk fragmanı karşımızda. İşte efsane oyunun film sürümünden ilginç detaylar ve ilk fragman.

Jim Carrey'li Sonic The Hedgehog ilk fragmanı yayınlandı!

Bir döneme damgasını vuran Sonic oyunu şimdi de sinemada karşımıza çıkıyor. Kasım ayında gösterime girecek olan Sonic The Hedgehog filmi uzun zamandır Holywood filmlerinde oynamayan Jim Carrey'nin performansı ile geri dönüyor. Filmden ilk fragman da yayınlandı.

Jim Carrey'li Sonic The Hedgehog fragmanı yayınlandı!

Hızlı kirpi Sonic'in macerelarını konu olan live-action türündeki Sonic The Hedgehog filminin yönetmen koltuğunda Jeff Fowler'ın oturuyor. Filmin fragmanında Sonic'in Amerikan Ordusu tarafından takip altında olduğunu ve onlarla mücadeleye giriştiği görülüyor.

Komedi aksiyon türünde bir film olan Sonic the Hedgehog'da peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic'i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic'i aramaya başlar. Sonic ise bu sırada şeytani Dr Eggman'ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills'in şerifi Tom Wachowski, Sonic'in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

1990'lı yılların efsane oyunu Sonic

1990'lı yılların popüler oyunu olan Sonic, milyonlarca kişinin oynadığı bir efsano olmuştu. Oyunun film sürümünün kadrosunda ise Bruce Almighty, Budala Dedektif, Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Truman Show, Kidding, 23 gibi yapımlardan tanıdığımız ünlü komedyen Jim Carrey; X-Men filmlerinin Cyclops'u olan ve Westworld dizisinin yıldızı James Marsden; First Avengers: Captain America, Suits, Legends of Tomorrow, Arrow gibi yapımlardan tanıdığımız Neal McDonough gibi isimler yer alıyor. Ayrıca kirpi Sonic'in seslendirmesini Ben Schwartz üstleniyor.

Sizleri Türkiye'de 7 Kasım 2019 tarihinde gösterime girecek olan Sonic The Hedgehog'un fragmanı ile baş başa bırakıyoruz:Kaynak: TEKNOLOJİ OKU
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2019, 08:48
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k