banner339
banner274

İstihdam kurulu toplanıyor

Aydın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu, 2010 yılı 3’üncü olağan toplantısı Vali Hüseyin Anvi Coş başkanlığında Perşembe günü yapılacak.

banner362
İstihdam kurulu toplanıyor
banner354

Aydın"ın işgücü, istihdam ve mesleki eğitim ihtiyacını tespit etmek veya ettirmek, mesleki ve teknik eğitim okul ve kurumları ile işletmelerde yapılacak mesleki eğitim ve istihdam konularında etkinlik ve verimliliği artırmak amacıyla yerel düzeyde politikalar oluşturmak, plan yapmak ve kararlar almak, ilgili kurum ve kuruluşlara görüş ve önerilerde bulunmak üzere çalışmalar yapan “Aydın İli İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu” 2010 yılı 3"üncü olağan toplantısı 29 Temmuz 2010 günü saat 14.00"de Valilik toplantı salonunda yapılacak.
Vali Hüseyin Anvi Coş başkanlığında yapılacak olan İl İstihdam Ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısına Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halil İbrahim Aktemur, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Dindar, İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Haluk Uysal, İŞKUR İl Müdürü Zafer Alıcı, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakkı Dokuzlu, Aydın Sanayi Odası Başkanı Ercan Çerçioğlu, Türk-İş Temsilcisi Mustafa Aydın, Hak- İş Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ) Koray Güneş, İşveren Konfederasyonu Temsilcisi Necmi Erkan, Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Aydın Sakatlar Derneği Nazilli Şube Başkanı Ayşe Hışıl Çıngıt, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hulusi Akşit, ADÜ Aydın Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Fuat Sezgin ve Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesi gözlemci Dr. Barbaros Kon katılacak. iha

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 11:21
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k