banner339
banner313

iPhone 13 Pro Max bekleyenler için kötü haber! (Türkiye'de pek yoktur ama...)

Teknoloji devi Apple’ın 14 Eylül tarihinde duyurulan iPhone 13 serisi ile ilgili yeni bir gelişme ortaya çıktı.

iPhone 13 Pro Max bekleyenler için kötü haber! (Türkiye'de pek yoktur ama...)
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Dün ön siparişlere çıkan iPhone 13 serisinin teslimat tarihi ile ilgili bir sorun ortaya çıktı. Akıllı telefonların ön siparişler için 24 Eylül'den itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bazı Pro ve Pro Max modellerinin teslimat tarihleri ​​gelecek aya ertelendi.

6 Ekim ile 11 Ekim arasında ertelenen iPhone Pro ve Pro Max modelleri 256 GB depolamaya sahip Altın rengi varyantı dışında, tüm iPhone 13 Pro Max çeşitleri 6 Ekim ile 11 Ekim arasında gönderilmeye başlayacak. Ancak Silver, Graphite, Gold ve 128 GB ve 256 GB modellerinden bu yana iPhone 13 Pro'da durum böyle değil. Sierra Blue renkleri, Altın ve Sierra Blue tonlarındaki 512 GB trime ek olarak 24 Eylül'den itibaren sevk edilecek.

Apple iPhone 13 serisinin 24 Eylül tarihinde müşterilere teslim edileceğini duyurmuştu ancak siparişlerde yaşanan yoğunluk İPhone 13 Pro ve Pro Max başta olmak üzere serideki akıllı telefonların teslimatının 24 Eylül’e yetişmeyeceğini gösteriyor. Daha ileriki tarihlerde teslim edilebileceği gösterilen bazı iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin teslimatındaki gecikme ekim ayına sarkabilir. Bu, Apple'ın ilk talebi karşılamak için yeterli stoka sahip olmadığı anlamına geliyor.
banner218