banner158

İlk iftar AYTO'dan...

Aydın’da sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği iftar sofraları etkinlikleri bu yıl ilk olarak Aydın Ticaret Odası’nın (AYTO)n Koçarlı’da kurduğu iftar sofrasıyla başladı.

İlk iftar AYTO'dan...
banner192

AYTO"nun Koçarlı"da verdiği yemeğe AYTO yönetim kurulu üyeleri, Koçarlı Kaymakamı Ferhat Kurtoğlu, Koçarlı Belediye Başkanı Cengiz Şen ile AYTO"nun Koçarlı"daki 87 üyesi katıldı. İftar yemeği sohbet ortamında gerçekleşirken, AYTO yönetim kurulu üyeleri Koçarlı"daki AYTO üyelerinin sorunlarını dinledi.
AYTO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, iftar yemeğine gelen konuklarıyla özel olarak ilgilendi. Oruç açılırken yenilen iftariyelikler menüsünde kuru incir, ceviz, kuru kayısı gibi Aydın"ın ülke genelinde söz sahibi olduğu ürünlerin bulunması dikkat çekti. İsmail Hakkı Dokuzlu yaptığı açıklamada, ramazan ayının insanları birbiriyle kaynaştırıcı, birleştirici mübarek bir ay olduğuna dikkat çekerek; “Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz iftar yemeği geleneğimizi bu yılda devam ettirmek istedik.Bugün Koçarlı"da başlattığımız, üyelerimizle buluştuğumuz iftar etkinliğinin devamı gelecek. Perşembe günü de düzenleyeceğimiz iftarda Çine"de üyelerimizle buluşacağız. Düzenlediğimiz iftar yemeklerinde üyelerimizle buluşup kaynaşıyoruz, sohbet ediyoruz hem de onların sıkıntılarını dinliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2010, 11:42
banner184