banner339
banner313

İftar yemeğinde buluştular

Nazilli Ziraat Odası ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Nazilli protokolü ve tarım sektörünün temsilcileri bir araya geldi.

banner362
İftar yemeğinde buluştular
banner328

Nazilli Ziraat Odası Başkanı Sabri Topuçar"ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğine AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, Nazilli Kaymakamı Caner Yıldız, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Kuyucak Belediye Başkanı H.Ulvi Akoğlu, Atça Belediye Başkanı Mustafa Çınar, İlçe Jandarma Komutanı Seydi Salman, İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Günal, Nazilli İlçe Müftüsü H.Hüsnü Sula, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Güler, Banka Müdürleri, Daire Amirleri, Esnaf Odalarının Başkanları ile Köy muhtarları katıldı.
İftar yemeğinde konuşan Nazilli Ziraat Odası Başkanı Sabri Topuçar; “Odalarda yaklaşık 20 yıldır görev yapıyorum. 10. iftar yemeğimizi veriyoruz. Bu yemeği artık geleneksel hale getirdik. Gayemiz birlik ve beraberliği sağlamak. Hiçbir şekilde siyaseti alet etmeden, odalarımızı siyasete sokamamak Odalarımızın menfaatlerini ön planda tutmak. İlişkilerimizi hangi parti hangi siyasi iktidar olursa olsun, hep beraber odamız ve çiftçimiz menfaatine çalışmak, çalıştırmak. Yegâne gayem odalarda siyasetin olmamasıdır. Her şey memleket, her şey çiftçimiz Onun için bu birlik beraberlik yemeği gibi iftar sofrasında hep beraber olunuyor. Herkes birbiriyle kaynaşıyor, dertleşiyor. Bazı ufak tefek problemler oluyor, müdürler nezdinde veya sayın milletvekiline de aktarılması gerekenler oluyor böylece bir vesileyle o dertler, o problemlerle sohbet esnasında görüşülmüş oluyor. Ben bu tür şeylerden çok fayda gördüğümüze inanıyorum her zamanda bu tür yemeklerin esprisi esbabı mucibesi yani güzellikleri, iyilikleri sergilemek birliği beraberliği sağlamak diye düşünüyorum” dedi.
AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk ise yaptığı konuşmasında; “Bugün Ziraat odamız sayesinde odalarımız ve kurum müdürlerimizle bir araya geldik. Ziraat odamızın üyelerine hayırlı mahsuller, risksiz, kazasız, bol rekolteli ürünler diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından iftar programına katılanlar Milletvekili Ahmet Ertürk ve Ziraat Odası Başkanı Sabri Topuçar ile sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2010, 17:36
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k