banner116
banner92

İcra Dairesi oteli satışa çıkardı!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'e ait, Kuşadası'ndaki 4 yıldızlı Tatlıses Otel 16 milyon 100 bin TL tahmini bedelle icra kanalıyla satışa çıkarıldı.

İcra Dairesi oteli satışa çıkardı!
banner94
banner26

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Ege Mahallesi'nde Kuşadası Körfezi manzaralı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'e ait 4 yıldızlı Tatlıses Otel, Kuşadası 1. İcra Dairesi tarafından şirketin borcu nedeniyle satışa çıkarıldı. 5 bin 781 metrekare büyüklüğünde arsa üzerine kurulu bulunan Tatlıses Otel'in satış fiyatı 16 milyon 100 bin TL olarak belirlendi. Otelin icradan satışı 9 Ağustos 2010 pazartesi günü saat 11.00'de Kuşadası Adliyesi'nde yapılacak. Satış gerçekleşmediği takdirde 2. satış aynı yer ve saatte 19 Ağustos 2010 perşembe günü tekrarlanacak.
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'e ait 4 yıldızlı Tatlıses Otel, Kuşadası Ege Mahallesi Turgut Özal Bulvarı üzerinde bulunuyor ve tamamı Kuşadası Körfezi manzaralı. 7 katlı otelin terasında ise her biri 100'er metrekarelik 2 apart otel odası bulunuyor. Otelin önünde bulunan açık havuz ve güneşlenme terasları ise otelin değerini artıran bir başka unsur olarak göze çarpıyor. Bilindiği gibi, otelin yapımında ünlü Türkücü İbrahim Tatlıses ile Doğtaş firması arasında tartışmalar yaşanmış, Tatlıses ile Doğtaş firması karşılıklı olarak mahkemelik olmuştu. Tatlıses, Doğtaş firmasının taahhütlerini yerine getirmediğini ileri sürerken, Doğtaş firması ise taahhütlerin yerine getirildiğini ancak Tatlıses'in ödemeyi yapmadığını iddia etmişti.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2010, 20:00
banner118