banner339
banner274

Huawei Watch 3: e-SIM özellikli akıllı saat!

Huawei Watch 3 akıllı saati bu videoda enine boyuna inceliyoruz. İşte saatin özellikleri ve fiyatı.

Huawei Watch 3: e-SIM özellikli akıllı saat!
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

e-SIM özelliği bulunan Huawei Watch 3 markanın Pro uzantılı bir diğer modeli baz alınarak geliştirilmiş. Ondan en önemli farkı ise üzerinde bulunan pilin daha düşük kapasiteli olması. Aynı zamanda tasarımı da biraz daha ince olan bu akıllı saat HarmonyOS 2.0 kullanıyor. Bu sayede uygulama yüklenebilen akıllı saat nabız, stres ve uyku takibi yapabiliyor. 100'den fazla egzersiz takibi de yapabilen saatin pil ömrü normal kullanımda 3-4 gün. Süper Uzun Pil Ömrü modu sayesinde bu değeri 14 güne kadar çıkarabiliyorsunuz.

Pilden bahsetmişken Huawei Watch 3'ün kablosuz şarj olabildiğini belirtelim. Bunu kutusundan çıkan özel aksesuar ile yapabildiğiniz gibi herhangi bir Qi destekli kablosuz şarj cihazı ile de bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ailenin Pro uzantılı modelinde olduğu gibi bu akıllı saatte de telefonla görüşme ve uygulamalardan bildirim alabilme gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca müzik dinleme (saatin üzerinden ya da telefondan) mümkün oluyor. Pro modeline göre daha ince ve zarif olan akıllı saatin boyut olarak çok iri olmadığını da belirtelim.

Akıllı saat ile ilgili deneyimlerimizi YouTube kanalımızda yayınlanan aşağıdaki videoda sizlere aktardık. 

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  
banner218