banner158

Huawei InFocus Awards'a Türkiye'den büyük ilgi

Huawei’nin CEE ve Nordik bölgesinde gerçekleştirdiği InFocus Ödülleri fotoğraf yarışmasına Türkiye'de büyük ilgi gördü.

Huawei InFocus Awards'a Türkiye'den büyük ilgi
banner152


 Başvuru tarihi 24 Haziran’da başlayan yarışmaya şimdiye kadar Türkiye’den 7 bin 808 kişi başvurdu. Yarışma sonunda büyük ödülü kazanacak fotoğrafın sahibi; Huawei MateBook 13, Huawei Watch GT ve 10.000 Euro para ödülünün yanı sıra, TripAdvisor’dan 250 dolar değerinde hediye çeki ile birlikte fotoğrafının TripAdvisor ülke sayfalarında bir hafta boyunca yayınlanma hakkını kazanacak.

Fotoğraf çekme konusunda iddialı olan Huawei kullanıcıları için önemli bir fırsat yaratan InFocus Awards’da yarışma heyecanı her gün artarak devam ediyor. Yarışma için hazırlanan özel web sitesinde “Keşfedilmemiş Güzelliklerin” arandığı InFocus Awards 2019, ilgili kategorilerden birine ait çalışmalarını sunabilecek tüm Huawei kullanıcılarına açık.

Huawei tarafından global düzeyde hayata geçirilen yarışma, özellikle Türkiye’den büyük ilgi gördü. Türkiye’den 7 bin 808 kişinin başvurduğu yarışmada büyük ödülü kazanan fotoğrafın sahibi, pek çok maddi ödülün yanı sıra fotoğrafının dünyanın en büyük seyahat sitelerinden TripAdvisor’ın ülke sayfalarında yayınlanmasına hak kazanacak. Huawei’nin yenilikçi görsel anlatımının önemli bir temsilcisi olacak fotoğraf, TripAdvisor’un İsveç, Polonya, Danimarka, Avusturya, Norveç, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Sırbistan, Slovakya ve Türkiye’deki ülke sayfalarında bir hafta boyunca yayında kalacak.

Yarışmanın web sitesine https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/tr/ adresinden ulaşılabilir. Yarışma toplamda 6 kategoriden oluşuyor: #Duygular, Hayata Merhaba De, Yüzler, Uzaklar, Film Şeridi ve video formatına ayrılmış bir kategori olarak: Şimdinin Hikayesi.

Projenin harekete geçme çağrısı etrafta keşfedilmemiş güzelliği bulmak ve bunları fotoğraflamak üzerine kurulu. Huawei, insanları dünyada çok daha fazla gizli güzellik olduğunu görmeye teşvik ediyor. Tek gereken Huawei akıllı telefonları ile bu gizli güzellikleri keşfetmek ve yakalamak.

Yarışmaya gönderilen fotoğraflar, yarışmaya katılanlar da dahil olmak üzere her internet kullanıcısının 11 Ağustos 2019 tarihine kadar en sevdikleri görseller için oy kullanma hakkına sahip olduğu özel bir web sitesinde sunulacak.

Bir sonraki aşamada en iyi eserler, uzmanlardan ve tanınmış fotoğrafçılardan oluşan özenle seçilmiş bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Büyük Ödül’ün kazanan fotoğrafının sahibi, Huawei MateBook 13, Watch GT ve 10.000 Euro ödülün yanı sıra, TripAdvisor’dan 250 dolar değerinde hediye çeki ile birlikte fotoğrafının aşağıdaki TripAdvisor ülke sayfalarında bir hafta boyunca yayınlanma hakkını kazanacak: İsveç, Polonya, Danimarka, Avusturya, Norveç, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, İsrail, Sırbistan, Slovakya ve Türkiye.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 12:19