banner4

Gündüz'den destek çağrısı

TFF 3. Futbol Ligi 2. Klasman Grubu takımlarından Aydınspor Teknik Direktörü Kasım Gündüz, takımdaki bütün futbolcuların gurbetçi çocuklar olduğunu dikkat ekerek, maddi sıkıntı nedeniyle futbolcuların ağzının içine baktığını belirtti.

Gündüz'den destek çağrısı
banner8

Hafta sonu oynanan Balıkesirspor maçını değerlendiren Aydınspor Teknik Direktörü Kasım Gündüz, alınan beraberlikle kaybedilen 2 puanı kayıp olara görmediğini söyledi. İkinci yarıda iyi futbol oynadıklarını ifade eden Gündüz, “Birinci dakikada evinde mağlum duruma düşüyorsan, devreye 1-0 yenik kapatıyorsan 1-1 yakalamakta puan almakta bana göre bir özveridir. Balıkesirle berabere kalmayı bir kayıp olarak görmüyorum. En azından kaybetmedik. Uzun süre yenik oynadık. Şimdi Aydınspor maç kazanacak maç kaybedecek bunlar doğal şeyler. Önemli olan bu gemin yüzmesidir. Su almamasıdır. Biz bunun bilincindeydik. 2 galibiyet bizi ligde tutar, 4 galibiyet bizi birinci yapar demiştik. Onun için bu beraberliği hem içerde hem de dışarıda kazanarak, puanlar toplayıp telafi edeceğimize inanıyorum” dedi.
Takımdaki ekonomik sorunlar olduğunu dikkat çeken Aydınspor Teknik Direktörü Kasım Gündüz, Aydınlıların takıma destek çıkması gerektiğini söyledi. Kendi imkanı yettikçe futbolcuları yardımcı olmaya çalışacağını kaydeden Gündüz, “Aydınspor"un gerçekten mali sorunları var. Her kes "Dışardan hava ısındı, sobaya ihtiyaç yok" diyor. Ama meseleler bilindiği gibi değil. Bu takımın ısıtılması lazım. Sadece havaların ısınması takımı ısıtmıyor. İnanın ki ben kendi üzerime düşen görevi fazlasıyla yapıyorum. Yapmaya da devam edeceğim. Aydınspor için zamanımı da vereceğim. Gerekirse maddiyatımı da vereceğim. Vermek isteyenleri de bekliyorum. Yönetimin gücü belli, yaşadığı zor günlerde ve kaos ortamına takımı bırakıp gitmediler. Gelen çocukların hepsi gurbetçi, ağzımızın içine bakıyorlar. Ben onları hocaları olarak büyükleri olarak, onları oyalayıcı, onları boş vaatlerle kandırıcı olmadım. Hiçbir zamanda olmayacağım. Durumum müsaade ettikçe ben onlara yardım edeceğim” diyerek Aydınlıları Aydınspor"a destek olmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2009, 14:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER