banner339
banner274

Grup Mavi destek verdi

CHP Didim İlçe Teşkilatı tarafından seçim çalışmaları kapsamında organize edilen konserlerin ilki ‘Grup Mavi’ ile gerçekleşti.

Grup Mavi destek verdi
banner401
banner427

Didim Belediye Kültür Parkta düzenlenen konserde sahne alan grup üyeleri, söyledikleri şarkılarla Didimlileri coşturdu.
Konser öncesinde sahneye gelen Didim Belediye Başkanı ve CHP Didim Belediye Başkanı adayı Mümin Kamacı, Grup Mavi"ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kamacı; “Bizler göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Didim"e hizmet etmekten çok mutluyuz. Şimdiye kadar sizlerin başını öne eğdirecek hiç bir davranışımız olmadı, bundan böyle de olmayacak. Nasıl bir belediye devraldığımızı sizler çok iyi biliyorsunuz. Çalışan arkadaşlarımız geçmiş dönemde maaşlarını alamıyor, mahalle bakkalının önünden geçemiyorlardı. Hiç bir banka kredi vermiyordu. Şimdi bütün çalışanlarımız kredilerle kendilerine konut ve araç alabildiler. Onlar en iyisini hak ediyorlar” dedi.
Kamacı"nın konuşmasının ardından sahneye çıkan Grup Mavi birbirinden güzel şarkılarıyla Didimlileri coşturdu. Yaklaşık 2 saat süren konser sırasında zaman zaman seslendirilen eserlere eşlik eden vatandaşlar, doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2009, 14:48
banner218