banner339
banner313

Görev dağılımı yaptılar

TFF 3. Lig 2. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor’da 1 Haziran 2010 Salı günü yapılan genel kurulda Engin Topçu ile güven tazeleyen ve 41 kişilik yönetimden oluşan Nazilli Belediyespor’da görev taksimi yapıldı.

Görev dağılımı yaptılar
banner401
banner399

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Topçu yaptığı açıklamasında; “Tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeni oluşturduğumuz 41 kişilik yönetimimizde 21 arkadaşımıza çeşitli görevler verebildik. Görev alan arkadaşlarımızın Nazilli Belediyespor için özverili bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum. Bu yıl Nazilli Belediyespor için güzel bir yıl olacağı düşünüyorum. Geçtiğimiz yıl yaşanan hatalar ve aksaklıkları yaşamadan bir üst lig için yoğun bir tempo içerisinde çalışacağız” dedi.
Engin Topçu"nun Kulüp Başkanı olduğu 41 kişilik Yönetim kurulunda; Başkan Vekilliğine Ziya Aksüt, Hilmi Volaka, Vahit Aysan, As Başkanlığa Nevzat İzgü, Abdullah Aktolun, Ali Gürsoy, Muhasipliğe Nuri Aslan, Basın Sözcülüğüne Gürdal Yüzügüler, Genel Kaptanlığa Özgen Türker, Profesyonel Şube sorumluluğuna Nurettin Özkat, Mehmet Atalay, Alt Yapı Sorumluluğuna Mehmet Koşar, Kemal Aşık, Hakan Kumcuoğlu, Sağlık Sorumluluğuna Gürel Çırpanlı, Ali Çankır, Hukuk Sorumluluğuna Selahattin Yılmaz, Tesisler Sorumluluğuna Yılmaz Kınlı, Ahmet Uluhan, Muhammet İskender ve Sosyal İşler ve İletişim Sorumluluğuna Hakkı Özsavran getirildi.iha

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2010, 17:16
banner218