banner158

GoPro Hero 8 Black tanıtıldı

Yeni aksiyon kamerası GoPro Hero 8 Black yeni özellikler ve gelişmiş titreşim engelleme özellikleriyle duyuruldu.

GoPro Hero 8 Black tanıtıldı


GoPro geçtiğimiz günlerde tanıtacağını duyurduğu yeni aksiyon kamerası Hero 8 Black'i resmen tanıttı. Yeni aksiyon kamerasının en önemli özelliği titreşim engelleme özelliği Hypersmooth 2.0 oldu.

Tasarım anlamında önceki model olan Hero 7 Black'a fazlasıyla benzeyen Hero Black 8, önceki modelden yüzde 14 daha hafif olarak tasarlanmış. 10 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunan yeni aksiyon kamerası , 4K 60 fps, 1080 / 240 fps video kayıt özelliği ve 12 MP fotoğraf çözünürlüğü sunuyor.

Hero 8 ile aksiyon kamerası ailesine yeni gelen bir özellik de Expansion Mods oldu. GoPro Hero 8 Black'in içine konulduğu özel bir kılıf olan Expansion Mod sayesinde mikrofon, USB Type-C yuvası, 3.5 mm kulaklık girişi, HDMI çıkışı ve farklı aksesuarlar bağlamak için iki adet Cold Shoe bağlantısı yer alıyor. Bu aksesuarla birlikte kullanmak için 1.9 inç büyüklüğünde harici bir ekran ve video LED lambasını da duyurdu.

15 Ekim itibariyle ABD'de satışa sunulacak olan GoPro Hero 8 Black'in fiyatı 399.99 dolar olarak açıklandı. Yeni model ile beraber farklı modeller duyurulmadı. Daha önce birden fazla model duyuran GoPro bu sefer aileye sadece Black modelini ekledi.GoPro aynı zamanda 3D video kayıt imkanı sunan yeni aksiyon kamerası Hero Max'i de duyurdu. Bu modelin fiyatı ise 499.99 dolar olarak açıklandı.
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 22:50
banner192