banner116
banner92

Genel kurul heyecanı

Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV) Genel Kurulu, Söke Ticaret Odası Salonunda yapıldı.

Genel kurul heyecanı
banner94
banner26

SÖKEV Genel Kuruluna 109 üyeden 37"isi katıldı. Genel Kurul toplantısında Hüseyin Gündüz Divan Başkanı olarak görev yaptı. SÖKEV faaliyet, gelir-gider ve denetleme raporları okunurken; raporlar oy birliği ile genel kuruldan geçti, yönetim kurulu oy birliği ile ibra edildi.
SÖKEV Genel Kurulunda görev yapacak yönetim kurulunu belirlemek üzere seçim maddesine gelindiğinde küçük gerginlikler yaşandı. Esnaf Odalarının SÖKEV yönetiminde bir temsilci ile yer almayı istemeleri üzerine, mevcut yönetim kurulunda bulunanlardan üç kişinin genel kurula gelmemesi ile birlikte işler karıştı. Kimsenin kırılmaması istenirken, seçim için nasıl bir yol izleneceğine bir türlü karar verilemedi. Tartışmalar onunda Esnaf Odaları temsilci önerisini geri çekti ve mevcut yönetim kurulunun devam etmesine karar verildi. Açık oy ile yapılan seçimlerde mevcut yönetim kurulunun görevine devam etmesi kararına varıldı.
Kaymakam Mehmet Demirezer, Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, ADÜ Söke Meslek Yüksek Okul Müdürü Sabiha Işık"ın doğal yönetim kurulu üyesi oldukları SÖKEV"e yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Murat Kaloğlu, Metin Yavuz, Fahri Sivrioğlu, Derman Erol, Kemal Semerci, Mehmet Küçük.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2010, 20:40
banner118