banner83

Gençlik Kolları'ndan açıklama

Saadet Partisi (SP) Gençlik Kolları Aydın İl Başkanı Barış Soyuçok, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatından büyük üzüntü duyduklarını ifade ederek, “Ağabeyimiz adam gibi adamdı” dedi.

Gençlik Kolları'ndan açıklama
banner94
banner26

banner103
BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu"nun bir helikopter kazasında hayatını kaybetmiş olması tüm kamuoyunda bir şok etkisine neden olduğunu belirten Barış Soyuçok, “İyi bir Müslüman sağlam bir vatanseverdi. İnandığı değerler uğruna mücadele ederken ciddi badireler, sıkıntılar yaşadı. Buna rağmen ilkelerinden ve değerlerinden asla taviz vermedi. Acımız büyük. Milletimizin başı sağ olsun. Sahip olunan teknolojik imkânlara rağmen enkaza ulaşmanın bu kadar uzun sürmesi ve bu uzun süre içinde bir çok çelişkili bilginin gündeme getirilmesi haklı olarak zihinlerde şüphelere neden olduğunu belirterek; gereken inceleme ve soruşturmanın en kısa sürede yapılmasını ve bu trajik kazanın bütün yönleriyle aydınlatılmasını istiyoruz” dedi.
SP"li gençler olarak soruşturma sürecinde yaşanacak gelişmeleri yakından takip edeceklerini açıklayan Soyuçok, “Bu durum kazanın oluşu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin büyük bir hassasiyet ve titizlikle araştırılmasını zorunlu hale getirmiştir. Saadet Partisi olarak gereken inceleme ve soruşturmanın en kısa sürede yapılarak bu trajik kazanın bütün yönleriyle aydınlatılmasını istiyoruz. Saadet Partisi Aydın Gençlik Kolları olarak değerli ağabeyimiz ve büyüğümüz Muhsin Yazıcıoğlu"na ve beraberinde hayatını kaybeden 5 arkadaşımıza Cenab-ı Hakk"tan rahmet, kederli ailelerine ve Büyük Birlik Partisi camiasına sabır ve metanet diliyorum.Allah Rahmet eylesin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2009, 12:43

banner102