banner339
banner313

Geka'ya uzman takviye

Aydın, Denizli ve Muğla illerini kapsayan Güney Ege Kalkınma Ajansı’na (GEKA) 14’ü uzman, 18 yeni personel alınacağı bildirildi.

banner362
Geka'ya uzman takviye
banner353

İlave istihdam ile Ajansın merkez ofisindeki eksikliklerin giderilmesinin yanı sıra Aydın ve Muğla"daki yatırım destek ofislerinin personel ihtiyacının karşılanması hedefleniyor. GEKA, Tekstil, Ziraat, Jeoloji, Elektrik – Elektronik, Maden Mühendisliği, Hukuk, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi alanlarından birer, İşletme alanından dört uzman personelin yanı sıra, Satın Alma ve İdari İşler, Bilgi İşlem, Tanıtım ve Halkla İlişkiler pozisyonları için birer destek personeli alacak.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Genel Sekreter Mehmet Aydıner şunları kaydetti; “Aydın, Denizli ve Muğla illerini kapsayan Güney Ege Kalkınma Ajansı"na, Bölge ve ülkesinin kalkınmasına hizmet etmeye gönüllü, bölge ve dış dünya ile iletişime açık ve kendine güvenen, başarma azmine sahip 14 adet "Uzman Personel", 1 adet "İç Denetçi" ve 3 adet "Destek Personeli" alınacaktır. Bu ilave istihdam ile Ajansın merkez ofisindeki eksikliklerin giderilmesi yanı sıra Aydın ve Muğla"daki yatırım destek ofislerinin personel ihtiyacının karşılanması hedeflenmektedir. Başvurular, 30 Ağustos 2010 – 17 Eylül 2010 tarihleri arasında kabul edilecektir. Uzman Personel istihdamı; Tekstil Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Elektrik –Elektronik Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Hukuk, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi alanlarından birer kişi ve İşletme alanından dört kişi olmak üzere gerçekleştirilecektir. Destek Personeli istihdamı; Satın Alma ve İdari İşler Görevlisi, Bilgi İşlem Görevlisi, Tanıtım ve Halkla İlişkiler Görevlisi pozisyonları için birer kişi olmak üzere gerçekleştirilecektir”

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2010, 19:03
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k