banner158

Fakülte inşaatına destek

Söke iş dünyasının önde gelen isimlerinden olan Eczacı Halil Özşarlak, Söke’de devam eden fakülte inşaatına bin TL’lik bağış yaptı.

Fakülte inşaatına destek
banner192

Söke İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer"i makamında ziyaret ederek fakülte binasına bağışlanmak üzere Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV)"na bağış çekini takdim eden Halil Özşarlak; bir kez daha Söke gönüllülüğünü gösterdi.
Fakülte binası inşaatının hızla devam ettiğini belirten Söke İlçe Kaymakamı ve SÖKEV Başkanı Mehmet Demirezer; “Binamız tamamlanma aşamasında diyebiliriz. Sökelilerin katkıları ile başlayan fakülte b inası inşaatı yine Sökelilerin katkıları ile bitme aşamasına geldi. Fakülte binamızın yapımına hala katkıları beklemekteyiz. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederken, bireysel katkılara güzel bir örnek daha veren Sayın Halil Özşarlak"a da çok teşekkür ediyorum. Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırım olduğunu düşünerek hareket eden Sökelilere biz kez daha minnetimizi sunuyoruz” dedi.
Üniversitenin Söke"nin tüm yaşam alanlarına büyük katkı sağlayacağını ifade eden Halil Özşarlak; bu bilinçle tüm Sökelileri fakülte binasına katkıda bulunmaya davet etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2010, 14:47
banner184