banner339
banner274

Estetik dişçisi Nazilli'de

Ünlülerin estetik diş teknisyeni olarak tanınan Diş Hekimi Murat Orhan, Nazilli’de görev yapan diş hekimi Ferah Derici’ye destek veriyor.

Estetik dişçisi Nazilli'de
banner401
banner427

1988 yılından bu yana estetik diş üzerine çalıştığını ifade eden Murat Orhan, “Sanat eseri gibi dişere zirkonyum ve porselen işleme yaparak müşterilerimizin dişlerini istedikleri güzellikte şekillendiriyoruz. Gelişen teknolojiye tamamen ayak uydurarak diş üzerinde her türlü çalışmayı gerçekleştirmekteyiz. Ankara protokolünde olduğu gibi Nazilli"de de birçok tanınmış kişiye estetik diş işlemi yaptık. Sanatçıların da çok tercih ettiği çalışmaların Nazilli"de de yapılıyor olması büyük bir şans diye düşünüyorum. Nazilli"de yılda birkaç kez kişiye özel estetik ağız, diş çalışması yapıyoruz. Ankara"dan özel olarak getirdiğim ve sadece Ferah hanımın muayenehanesinde yaptığım bu çalışmalarda karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuyoruz. Birlikte gerçekleştirdiğimiz birçok çalışma ile Nazilli"de oldukça fazla kişinin diş estetiğini gerçekleştirdik” dedi.
Murat Orhan"ın kendisine verdiği destekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden diş hekimi Ferah Derici de, “Murat Beyin sayesinde Nazilli"de yaptığımız çalışmalarla sadece ünlülerde görebildiğimiz estetik dişleri artık Nazilli"de de görebilmekteyiz. Dünyada gerçekleşen tüm yenilikleri anında uygulama şansına sahibiz. Dünya"yı takip eden teknisyenler olmalı ki; bunları uygulamada Hekim"e yardımcı olsunlar. Murat Bey"de Meclis"in yüzde 80"ninin işlerini yapan bir teknisyendir. Tabi ki; bu bir ekip çalışması ve uyum olmadıktan sonra güzel başarıyı yakalayamayız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 16:19
banner218