banner339
banner313

Esnaf ve vatandaşla birarada

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu esnaf ziyaretleri ve vatandaş sohbetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Esnaf ve vatandaşla birarada
banner401
banner427

Ramazanpaşa Mahallesi esnaflarını dükkanlarında ziyaret eden Özlem Çerçioğlu esnafların sorunlarını dinleyerek projelerini anlattı. Aydın"ı, esnafların rahat bir nefes alması açısından turizm kenti haline getirmeyi kendilerine amaç edindiklerini söyleyen Çerçioğlu, “Bunun da ilk denemesini Aydın Merkez"e getirdiğimiz turist kafileleri ile yaptık. Turistler Aydın"ın güzelliklerine hayran kaldılar. Aydın"a turist sokmak zor değil, sadece vizyon isteyen bir mesele. Seçildiğimiz takdirde Aydın"ın nasıl turizm kenti olduğunu herkes görecek” dedi.
Ramazanpaşa Mahallesindeki vatandaşlarla da sohbet eden Özlem Çerçioğlu"na yanına gelen gençler seçim konvoyu oluşturup, gürültü kirliliği yaratmadığı için teşekkür ettiler. Seçim konvoyları yüzünden ders çalışamadıklarını belirten gençler, diğer siyasi parti adaylarının da Özlem Çerçioğlu"nu örnek almasını istediler. Özlem Çerçioğlu"da konvoy oluşturmama ile ilgili olarak vatandaşların tepkilerinden ne kadar doğru bir karar aldıklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 11:39
banner218