banner339
banner313

Erdem'in red oyu yorumu

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, “Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ndeki İran'a ambargo konmasıyla ilgili oylamada Türkiye ret oyu vererek ABD'ye rağmen duruşunu göstermiştir” dedi.

banner362
Erdem'in red oyu yorumu
banner353

AK Parti"nin 2002 yılından bu güne kadar sağlıktan eğitime,özürlü ve yaşlılara bakımdan sosyal güvenliğe,duble yollardan TOKİ konutlarına, hızlı trenden havayolu taşımacılığına, paradan altı sıfırın atılmasından enflasyon canavarının dizginlenmesine, faizlerin düşmesinden vergilerin düşürülmesine çok sayıda hizmeti hayata geçirdiğini savunan Erdem, “Bu dönemde yaşanan elimizde olmayan sebeplerden dolayı yaşanan olumsuzluklara rağmen bu başarılara imza atılmıştır. Irak krizi sonucu petrol fiyatları 27 dolardan 150 dolara kadar yükselmiştir. 2007'de kuraklık sebebiyle gıda fiyatları yükselmiştir. 27 Nisan e-bildirge,Cumhurbaşkanlığı seçim sürecindeki sıkıntılar,darbe senaryoları ve Türkiye'yi kaosa sürükleme senaryoları da cabası olmuştur. Tüm bu olumsuzluklara karşı AK Parti döneminin başarıları rahmetli Menderes ve Özal dönemlerinin olduğu gibi gelecekte hayırla ve hayranlıkla anılacaktır” diye konuştu.
Bu dönemde muhalefetin AK Parti'nin hizmetleri ile ilgili eleştiriler yerine iftira, yalan ve karalama kampanyasını tercih ettiğini ileri süren Erdem, “ Bu dönemde "Kıbrıs'ı sattınız", "R. Tayyip Erdoğan ABD'nin BOP eşbaşkanı" gibi iftiralar. Bugün Kıbrıs'tan bir asker çekilmemiş,1 santimetrelik toprak verilmemiştir. Hani AK Parti Kıbrıs'ı satmıştı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ndeki İran'a ambargo konmasıyla ilgili oylamada Türkiye ret oyu vererek ABD'ye rağmen duruşunu göstermiştir. BOP'un eşbaşkanı diye iftira atanlar şimdi ne diyecekler?Türkiye bölgesinde barışın teminatı olduğunu göstermiştir ki bu Ak Parti'nin başarısıdır. Ak Parti bölgede hesapları olan süper güçlere karşı adil olun çagrısında bulunma cesaretini göstermiştir. Türkiye başta komşuları olmak üzere bölgesinde ve dünyada barışı istemektedir. Bu onurlu duruş bölge ülkeleri ve dünya ülkeleri halkları tarafından alkışlanmaktadır. Recep Tayyip Erdoğan BOP'un eşbaşkanı olmadığını mazlumların ve ezilenlerin lideri olduğunu hem ABD'ye hem de tüm dünyaya göstermiştir. BOP'un eşbaşkanı iftirasını ve yalanını söyleyenler acaba utanacaklar mı?” şeklinde konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2010, 15:43
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k