banner158

En güzel bahçe seçiliyor

Söke Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ‘En Güzel Bahçe’ yarışması için başvuran adayların değerlendirmeleri başladı.

En güzel bahçe seçiliyor
banner152

Söke Belediyesi tarafında bu yıl 6."sı gerçekleştirilen yarışmanın değerlendirme jüri heyeti Söke İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer"in eşi Derya Demirezer, Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi"nin eşi Zümrüt Özekmekçi, Söke Belediye Meclis Üyesi ve Söke ÇYDD Başkanı Nimet İncedal ile Söke Belediyesi peyzaj mimarı Dilek Sezgin"den oluşuyor.
Yarışmaya10 yarışmacının müracaat ettiği öğrenilirken, değerlendirme heyeti bahçeleri teker teker gezerek inceledi. Meraklıları tarafından özenle hazırlanan bahçeleri gezerken mutlu olduklarını ifade eden Söke Belediyesi Peyzaj Mimarı Dilek Sezgin; “Gerçekten çok iyi bahçeler ile karşılaştık. Değerlendirmede zorlanacağız. Yapılacak değerlendirme sonucunda 4 Haziran Cuma günü yapılacak Çevre Günü etkinliğimizde dereceye girenlere ödülleri verilecek. Yarışmamıza katılanlara bu vesile ile bir kere daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2010, 19:23