banner339
banner313

Efsanevi dizi Dexter yeni sezonuyla geri geliyor!

Televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden Dexter, yeni sezonuyla ekranlara geri dönüyor. İşte detaylar.

Efsanevi dizi Dexter yeni sezonuyla geri geliyor!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Bu yılki San Diego Comic-Con etkinliğinde bir zamanların en sevilen dizisi Dexter'ın yeni sezonu duyuruldu. Etkinlikte, Dexter: New Blood başlıklı bir sanal panel yer aldı. Ülkemizde CNBC-E kanalında yayınlanan ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan soğuk kanlı katil konulu dizi Dexter 10 yıl sonra sevenleriyle buluşacak.

Sevilen dizinin yeni sezonu için 7 Kasım tarihi verildi. Devam dizisi Dexter Morgan'ın hikayesine odaklanmaya devam edecek. Dizinin konusu ise şu şekilde: Dexter, sahte bir isim alıp Minnesota Iron Lake'teki bir kasabaya yerleşir. Burada yeni hayatına alışmaya çalışırken birden yeniden kan dökülmeye başlamasıyla eski hayatından izler ortaya çıkar.

Dexter'ın yeni sezonu New Blood'ın oyuncu kadrosunda Michael C. Hall, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah, Jack Alcott, Clancy Brown, Jennifer Carpenter ve John Lithgow isimleri yer alacak

Ülkemizde de hayran kitlesine sahip dizi ilk olarak 2006 ile 2013 yılları arasında yayınlanmıştı. Yayınlandığı süre boyunca bir çok ödüle layık görülen dizi 3 milyondan fazla izleyici kitlesine sahip. Dizinin yayınlandığı ilk zamanlardan bu yana medyada çok şey değişti. Bu sebeple dizinin yeni sezonu izleyicileri tatmin edici görseller içerecek desek yanlış olmaz. Yakında izleyicileriyle buluşacak dizinin fragmanı da yayınlandı. Söz konusu fragmanı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.
banner218