banner339
banner313

Dünyanın en hızlı telefonu Realme GT tanıtıldı!

Realme, dünyanın en hızlı telefonu olacak olan Realme GT 5G modelini tanıttı. Özel soğutma sistemi ile ısınmadan tam performans çalışacak.

Dünyanın en hızlı telefonu Realme GT tanıtıldı!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Çin'in yükselen yıldızı realme, uzun zamandır konuşulan telefonu Realme GT 5G ile karşımıza çıktı. 2021 yılına yakışır donanım ile gelen telefon sahip olduğu kendine has özellikler ile ön plana çıkmayı başarıyor. Bu yılın en hızlı telefonu olması beklenen telefon bakalım bizlere neler sunuyor?

Realme GT'de 6.43 inç büyüklüğünde 2400×1080 çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. Bu ekran 120 Hz tazelemesi ile kullanıcısına yağ gibi akıcı deneyim vadediyor. Gücünü Snapdragon 888'den alan bu telefon rakiplerinden biraz farklı. Çünkü telefon, sıcaklığı 15 C'ye kadar düşürebilen yüzde 100 kapsama alanı için 5G SA / NA, paslanmaz çelik + bakır VC soğutma geniş alanlı soğutucuya sahip Snapdragon 888 tarafından destekleniyor. Bu sayede uzun kullanımda bile performanstan en ufak bir kayıp bile olmuyor.

Realme GT'de, doğrusal titreşim motoruna ve yepyeni 4D titreşim motoru da yer alıyor. Bu sayede titreşimler daha doğal sunuluyor. Telefonun zayıf noktası ise kamerası gibi görünüyor.

Cihazın arkasında 64MP f/1.8 diyafram  Sony IMX682 sensor ana + 8MP ultra geniş açılı lens f/2.3 diyafram + 2MP makro lens f/2.4 diyaframlı kamera kurulumu yer alıyor. Bu kameralar sanki biraz daha gelişmiş olabilirmiş.Yaklaşık olarak 450 dolardan başlayan fiyatlar ile satılacak olan Realme GT bakalım rakipleri karşısına başarı olabilecek mi?
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k