banner339
banner274

DP Lideri de konvoya katıldı

Pazar günü yapılacak yerel seçim öncesi heyecan tüm hızıyla sürüyor. Demokrat Parti Aydın'da dün akşam adeta konvoy çıkartması yaparak gövde gösterisi yaptı.

DP Lideri de konvoya katıldı
banner401
banner427

Demokrat Parti'nin Aydın'da yapmayı planladığı miting Genel Başkan Süleyman Soylu tarafından iptal edildi. BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nun ölümü nedeniyle miting programını iptal eden DP Lideri Soylu, Aydın Belediye Başkanı ve DP adayı İlhami Ortekin'e destek vererek otobüsten halkı selamladı.
Dün akşam Ege TV'de Başkan Ortekin ile birlikte canlı yayın programına da katılan DP Lideri Süleyman Soylu, Aydın'da tamamı merkez ilçeden olduğu tespit edilen yaklaşık 2 bin araçla coşkulu bir şekilde karşılandı.
Sessiz ve kloksan çalmadan konvoy gerçekleştiren DP'de, çok sayıda bayan şoför ve gencin bulunduğu da gözlendi.
Konvoy hakkında açıklama yapan DP İl Başkanı Engin Polat, "BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nu kaybetmi şolmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. En kaza ulaşıldığı haberiyle konvoy saatinin denk gelmesi üzerine herhangi bir iptal yapamadık. Fakat gürültüsüz şekilde konvoyumuzu tamamladık. Bu saatten sonra herhangi bir seçim çalışması yapmayacağız. Bu olumsuz şartlara rağmen tamamı merkez ilçeye ait olan ve karşılamaya katılan binlerce arac için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2009, 15:48
banner218