banner158

Doktor Yaman'ın ölümü üzdü

Söke iyi kalpli doktoru Özdemir Yaman’ı son yolculuğuna uğurladı. Söke Verem Savaş Dispanseri Doktorlarından Özdemir Yaman tedavi görmekte olduğu Ege Üniversitesi Hastanesinde Cuma günü öğleden sonra saatlerinde yaşama veda etmişti.

Doktor Yaman'ın ölümü üzdü

Söke"de herkese karşı sevecen davranışları, özellikle maddi durumu yeterli olmayan vatandaşların sağlık durumlarına ilgisi nedeniyle sevilen ve sayılan Dr. Özdemir Yaman"ı son yolculuğuna çok sayıda Sökeli katıldı. Öğle namazı sonrası Kocacami"de gerçekleşen cenaze törenine İlçe Kaymakamı Mehmet Demirezer, Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, CHP Aydın Milletvekili Fatih Atay, TARİŞ Pamuk Birliği Başkanı Mehmet Beliğ Azbazdar, Söke Devlet Hastanesi Başhekimi Kasım Çetin ve sağlık çalışanları, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda seveni katıldı.
Söke Sağlık camiasının ve Yenicami Mahallesinin önde gelen isimlerinden, merhum Ali Yaman"nın yeğeni Faik Yaman"ın oğlu Dr. Özdemir Yaman"ın ölümü ilçede büyük üzüntü oluşturdu. Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi"nin çocukluk arkadaşı olan evli bir çocuk babası Dr. Özdemir Yaman (44)"ın cenazesi Granta Mezarlığı"na defnedildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2010, 20:08
banner192