banner339
banner274

Didimliler top koşturacak

Didim Belediyespor bu yıl özüne dönüş yapıyor. Kulüp Başkanı Vedat Ege, Didimli futbolcular ve altyapıdan gelecek takviyelerle bu yıl mücadele edileceğini belirtti.

banner362
Didimliler top koşturacak
banner328

Aydın Amatör Süper Liginin iddialı ekiplerinde Didim Belediyespor bu yıl Didimli futbolcularla yoluna devam edecek. Kulübün yeni Başkanı Vedat Ege bu yıl öze dönüş yaptıklarını belirterek, “Didim"de yaşayan ve Didimli olan futbolcularla yolumuza devam edeceğiz. Düşüncemizde bu yolda; geçen yıl takımda oynayan ve bir önceki yıllarda takımda mücadele eden futbolcularla görüştük ve çoğuyla anlaştık” dedi.
Antrenör Ayhan Yıldız ile yola devam edileceğini belirten Başkan Ege “Hocamızın tavsiyeleri noktasında eksik görülen yerlere de transferler yapacağız. Altyapıda ise Hasan Karahamza ile yolumuza devam edeceğiz. Buradan da A takıma futbolcu kazandırmaya çalışacağız” diye konuştu.
Didim Belediyespor"da geçtiğimiz takımda oynayan futbolculardan; Kaptan Mehmet Özdemir, Aziz, İbrahim, Ali, Seçkin, Yasin, Cevahir, Volkan, Rıza, Onur, Gökhan ve Cihan ile anlaşma sağlanırken, Yusuf ve Murat ile görüşmeleri sürdüğü öğrenildi.
Ayrıca geçtiğimiz yıllarda Didim Belediyespor da top koşturan Ufuk, Hakan Mustafa ve profesyonel liglerde oynayan Ali İhsan ile görüşmeler yapıldığı bildirilirken, Didim Gençlikspor"da ise Okan"ın önümüzdeki yıl Didim Belediyespor"da oynayacağı kaydedildi. iha

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2010, 15:36
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k