banner4

Didim ilk toplantısını yaptı

Didim Belediye Meclisi’nin Belediye Başkanı Mümin Kamacı başkanlığında yapılan ilk toplantısına İlçe Ali Katırcı da katıldı.

Didim ilk toplantısını yaptı
banner8

Didim Kaymakamı Ali Katırcı"nın meclise gelerek dönemin ilk meclis toplantısına katılmasından büyük memnunluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Mümin Kamacı, “Bizler halkımızın oylarıyla geldik. 16 arkadaşız. Allah ömür verirse 5 yıl halkımıza hizmet edeceğiz. Vatandaştan gelen talebi değerlendirip çözmeye çalışacağız. Seçim bitti. Seçim öncesinde söylenen söylendi. Onları unutup bundan sonra burada hizmet için konuşacağız. Bu ilk toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan ve toplantımıza iştirak eden Sayın Kaymakamımıza da hoş geldiniz diyor, tekrar hepinizi kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Başkan Kamacı ve meclis üyelerini kutlayan Kaymakam Katırcı da, “Halkımızın oylarıyla seçilmiş olmanızdan dolayı da Sayın Başkan ve Meclis üyelerimizi de tekrar kutluyorum. Hayırlı olmasını diliyorum. Bu dönem 3 bayan arkadaşımızın meclise girmesi inanıyorum ki kalite getirecektir, düzeylilik kazandıracaktır ve titiz çalışma ve karar alımı kazandıracaktır. Bu da ayrı bir güzelliktir. Kendilerini kutluyorum. Ben Didim'de 3 yıldır görev yapmaktayım. Hep uyum içerisinde olduk. Diyaloglarımız hiç kopmadı. Bir bütünlük sergiledik. Bundan böyle de Didim için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından Didim Belediye Meclisi"nin ilk toplantısında gündem gereği başkan yardımcıların, komisyon ve encümen üyeliklerinin seçimi yapıldı. Yapılan seçimlere göre Osman Ayyıldız birinci, Ercan Atasoy"da ikinci başkan vekilliğine seçildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2009, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER