banner339
banner313

Didim'e malzeme desteği

Didim İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Öztürk’ün girişimleriyle Didim Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, malzeme desteği sağlandı.

banner362
Didim'e malzeme desteği
banner328

Didim İl Genel Meclis Üyesi Abdürrahim Öztürk"ün, Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker ile yaptığı görüşmelerin neticesinde, Didim gençliğine ve halkına spor malzemesi kazandırıldı. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alınan spor malzemeleri Didim Kapalı Spor Salonuna teslim edildi.
Didim Gençliği ve Didim halkının hizmetinde kullanılması amacıyla malzemelerin temin edildiğini dile getiren Didim İl Genel Meclis Üyesi Abdürrahim Öztürk “Gelen malzemeler içerisinde 35 adet güreş minderi, 50 tane tekvando minderi (tatami), 2 tane masa tenisi ve 1 adet masa, 1 adet koltuk, 1 adet evrak dolabı ve 4 adet sehpa bulunuyor. Malzemeler İlçe Gençlik Spor Müdürümüz İsmail Savran"a teslim edildi. Bu malzemelerle gençlerimiz ve halkımız spor yapma imkânı bulacak. Önümüzdeki günlerde bu tür destekler sürecek. Bize destek veren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Bekir Çeker"e teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2010, 13:38
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k