banner4
banner23

Didim'de Kubaliç güven tazeledi

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kuruluna tek aday olarak katılan mevcut Kooperatif Başkanı Ali İhsan Kubaliç güven tazeledi.

Didim'de Kubaliç güven tazeledi
banner8

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan Genel kurulu yapıldı. Didim Belediye Düğün Salonunda yapılan Genel kurula Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Didim Ticaret Odası Başkanı Ufuk Döver, Aydın-Muğla İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Siyasi parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri, Çevre belde ve İlçelerin kooperatif başkanları ile kooperatif üyeleri ile davetliler katıldı.
Genel Kurulu divan Başkanlığını Aydın-Muğla İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Bölge Birliği Başkanı Necip Saraç yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından faaliyet raporu ve yardım sandığının raporu okundu. Raporlar oy birliği ile kabul edildi.
Ardından konuşma yapan Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, Kooperatif olarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, “Sizler varsanız bizler varız. Bizden memnun olan da olmayanda vardı muhakkak ama kredi için Pazartesi günü başvuranların dosyası tam ise paraları Çarşamba günü hesaplarına geçiriliyor. Biz kooperatifimiz bir yerlere getirmeye çalıştık bunu da muhafaza etmeye devam edeceğiz” dedi.
Konuşmanın ardından gündemde var olan borçların yapılandırılması konusu görüşüldü ve oy birliğiyle kabul edildi. Ardından seçime geçildi. Tek liste ile seçime gidilirken açık usul yapılan seçimlerde Mevcut Başkanı Ali İhsan Kubaliç yeniden başkanlığa seçildi. Yeni yönetim kurulunda A. Kadir Murtaza, Tahir Karaosman, Çağlayan Çakır, Emin Gümüş görev aldı. Denetim kuruluna üyeliklerine Ahmet Karaoğlu ve Eyüp Elçim seçildi. Birlik üyeliklerine Ali İhsan Kubaliç, Tahir Karaosman ve Çağlayan Çakır seçildi.
Seçimden sonra konuşan Başkan Kubaliç 4 yıl daha göreve seçilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, üyelere teşekkür etti. Seçimde oy kullanan üyelere kooperatifin 20. kuruluş yılı dolayısıyla havlu dağıtıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2012, 10:14