banner4
banner23

Demirezer'den mobesenin mimarı Helvacı'ya plaket

Söke Belediyesi'ne sürpriz bir ziyaret yapan Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, Söke’de kameralı güvenlik sistemi mobesenin hayata geçmesinden büyük emek sarf eden Belediye Başkan Yardımcısı Enver Helvacı’ya plaket vererek, hizmetlerinden dolayı teşekkür et

Demirezer'den mobesenin mimarı Helvacı'ya plaket
banner8

Geçtiğimiz günlerde kaymakamlıkta yapılan ve Aydın Valisi Kerem Al’ın da katıldığı törende MOBESE Projesine katkısı olan kurum ve kuruluşlarına verilen plaketin yanı sıra projenin başta ihale aşaması olmak üzere teknik konularda katkı sağlayan görevlilerine takdirname verdiklerini dile getiren kaymakam Mehmet Demirezer; “Belediye başkan yardımcımız Enver Helvacı’nın bu projeye çok ciddi katkısı hepimizce biliniyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız törende başkan yardımcımız için düşünülen teşekkür belgesinin yeni düzenleme ile takdirnameye dönüşmesi nedeniyle mevzuattan kaynaklanan sorun yüzünden verememiştik. Bugün başkan yardımcımıza teşekkür plaketi vererek kameralı güvenlik sistemine vermiş olduğu katkı nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.
Yapılan hizmeti teşekkür ve ödül almak için bu kente gerekli olan bir hizmetin yerine getirilmesi ve başarmak için çalıştığını dile getiren Belediye Başkan Yardımcı Enver Helvacı; “Söke’de hayata geçirilen MOBESE bölgedeki uygulamalarının en iyisi ve en üst teknik özelliklerine sahip sistem. Ekip olarak güzel bir hizmete imza attığımıza inanıyorum. Sayın Kaymakamımızın ziyaretleri ile daha büyük anlam kazanan bu plaket benim için çok daha değerli hale geldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 12:25