banner158

CHP'li kadınlardan ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Kadın Kolları Teşkilatı’nda yeni atanan yönetim kurulu, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

CHP'li kadınlardan ziyaret
banner152

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen tanışma çayına katılarak kendilerine destek veren belediye başkanına teşekkür ziyareti yapan kadınlar bir bayan belediye başkanıyla omuz omuza çalışmaktan gurur duyduklarını söylediler.
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Yönetim Kurulunu kabul eden Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, parti farkı gözetmeksizin tüm kadınların yanında olduğunu ve böyle olmaya da devam edeceğini söyleyerek “Kadınlara yönelik birçok çalışma yaptık. Bu çalışmalarımız devam edecek. Bu konuda hepinizin görüş ve desteklerine ihtiyacımız var. El ele vererek özellikle kadınlara yönelik proje ve etkinlik çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız” dedi.
Kadınlara yönelik projeler kapsamında İsmet Sezgin Parkı"nda açılan el emeği kurslarında 75 kadının istihdam edildiğini belirten Çerçioğlu, “Hanımlarımızın daha üretken olmalarını ve ev ekonomilerine katkılarını sağlamak amacıyla oluşturduğumuz kurslarda öğrendiklerini uygulayıp satabilmeleri için stantlar oluşturduk. Artık kurslarımıza katılan hanımlarımız ürettiklerini satarak aile bütçelerine katkıda bulunacaklardır” diye konuştu.
Görüşme sırasında geçtiğimiz günlerde Turistik Park Gazinosunda düzenlenen etkinliğe katılarak partiye yeni üye olanlara rozetlerini takan Başkan Çerçioğlu"na teşekkür eden Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, parti için yoğun bir çalışma programı oluşturduklarını söyleyerek “Başkanımıza gecemizi, gündüzümüze katarak partimiz için çalışacağımız sözünü verdik. Aydın"da gerekirse kapı kapı dolaşıp partimizi ve partimizin projelerini anlatacağız” dediler. iha

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2010, 13:01