banner339
banner313

CHP konvoy yapmayacak!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Tunç Aytur; imzalanan protokol çerçevesinde Aydın Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü’nü zora sokmamak için konvoy yapmayacaklarını belitti.

CHP konvoy yapmayacak!
banner448
banner451

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Başkanı Tunç Aytur; imzalanan protokol çerçevesinde Aydın Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü"nü zora sokmamak için konvoy yapmayacaklarını belitti.
CHP Aydın İl Teşkilatı olarak yerel seçimler döneminde Aydın Valiliği"nin ve İl Emniyet Müdürlüğü"nün hazırlamış olduğu Başbakanlık genelgesine harfiyen uyduklarını belirten İl Başkanı Tunç Aytur, “29 Mart 2009 yerel seçimleri sürecinde son 4 güne girdik. Görülmektedir ki, bazı partiler konvoylar yaparak bu yasakları delmekte, ben yaptım oldu politikası yürütmekteler. CHP olarak koşullar ne olursa olsun; halkımıza saygı için, gürültü kirliliğine neden olmamak için, görüntü kirliliği oluşturmamak için, trafik akışını engellememek için Aydın Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü ile tüm partilerin yapmış olduğu protokole uyarak, bu kurumlarımızı zor durumda bırakmamak için ssla konvoy yapılmayacaktır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2009, 15:57
banner218