banner339
banner274

Bitcoin yatırımcılarına bayram erken geldi! Rekor üzerine rekor!

Kripto para piyasasında yükseliş devam ediyor. Bitcoin bugün tarihinin en yüksek rekorunu kırdı. Parasını Bitcoin'e yatıranlar bayramı erken kutluyor.

banner362
Bitcoin yatırımcılarına bayram erken geldi! Rekor üzerine rekor!
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Son ayların en çok konuşulan konularından biri olan kripto para piyasası, hareketliliğini sürdürüyor. Bir düşen üç çıkan, beş düşen sonra bir süre çıkmayarak yatırımcılarını üzen Bitcoin, bugün tarihi bir rekora imza atmayı başardı. Bitcoin an itibariyle tarihinin rekorunu kırdı ve 62 bin doları aşarak işlem görmeye başladı.

Daha önce 60 bin dolar bandını zorlayan Bitcoin, 62.732 dolardan işlem görerek yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. 59 bin seviyelerindeyken bile alım yapanların yüzünü güldüren Bitcoin'deki bu yükselişin devam edip etmeyeceği her zamanki gibi bilinmiyor.

Ünlü isimlerin de şişirdiği kripto para piyasası hakkında yorum yapmak gerçekten çok riskli. Bu pazarın neye göre inip çıkacağı kestirilemiyor. Size verebileceğimiz tek tavsiye; eğer bu piyasaya girecekseniz elinizdeki atıl para ile girmeniz ve tüm birikimiminizi yatırmamanız yönünde olabilir. Aksi durumda sert düşüşlerde zararınız çok olabilir.Peki, siz kripto paralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç Bitcoin veya türevlerinden satın aldınız mı? Aldıysanız kar mı ettiniz zarar mı? Gelin yorumlarda tartışalım.
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k