banner4

BBP'den Çerçioğlu'na ziyaret

Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın İl ve Merkez İlçe Yönetimi Kurulu üyeleri Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ifade etti.

BBP'den Çerçioğlu'na ziyaret
banner8

Büyük Birlik Partisi (BBP) Aydın İl ve Merkez İlçe Yönetimi Kurulu üyeleri Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu"nu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ifade etti.
Aydın Belediye Başkanlık Makamı"nda gerçekleşen nezaket ziyaretinde BBP Aydın İl Başkanı Mehmet Yeter"e, BBP Merkez İlçe Başkanı Ertan Gökçe, BBP İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri ile BBP Aydın İl Kadın Kolları teşkilatı üyeleri eşlik etti.
29 Mart yerel seçimlerinden Aydın Belediye Başkanı seçilen Özlem Çerçioğlu"na hayırlı olsun dileklerini iletmek için ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade eden BBP İl Başkanı Mehmet Yeter; Çerçioğlu"nu tebrik ederek, “Sayın Belediye Başkanımız; Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu kaza geçirdiği günden vefatına kadar geçen sürede bizleri yalnız bırakmadılar. Bu nedenle bir hem kendisine teşekkür etmek hem de seçilmesini kutlamak için buradayız. Büyük Birlik Partisi olarak yaptıkları doğruları çalışmaların her zaman yanında olacak ve düşüncelerimizi paylaşacağız” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da, “BBP"li arkadaşlarımıza tekrar olarak başınız sağ olsun demek istiyorum. Sayın Yazıcıoğlu çok nazik, kibar ve dürüst bir liderdi. Böylesine bir insanı kaybetmiş olmak en az BBP"liler ve sevenleri kadar hepimiz üzdü” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2009, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER