banner274

AYTO'dan üye tanıtımı

Ege Bölgesini oluşturan illerin Ankara’da faaliyet gösteren dernek ve vakıfların bir araya gelmesi ile kurulan Ege Platformunca düzenlenen Ege İlleri 3. Tanıtım Sergisi ve Etkinlikleri’nde 30 metrekarelik stantla yer alan Aydın Ticaret Odası (AYTO) oda üy

AYTO'dan üye tanıtımı
banner296

Ege İlleri 3. Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerine Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, eski bakanlardan Nahit Menteşe, Cengiz Altınkaya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, Denizli Milletvekili ve DSP Genel Sekreteri Hasan Erçelebi, Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ahmet Ertürk, Ertuğrul Kumcuoğlu, Recep Taner, Fatih Atay Ege Bölgesi illerin Milletvekilleri, Valileri, Belediye Başkanları, İllerin Kültür Müdürleri, İllerin Sanayi ve Ticaret Oda Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, egeli bürokratlarımız, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, üniversiteli gençler ve çok sayıda Egeli katıldı.
Etkinlik hakkında bilgi veren AYTO Yönetim Kurulu Başkanı İ. Hakkı Dokuzlu, 2005 yılında kurulan Egem Platformunca Ege İlleri Tanıtım Sergisi ve Etkinliklerini 3 üncü kez gerçekleştirildiğini, Odamızın geçen yıl ve bu yıl olmak üzere 2. kez katıldığını belirterek “Ankara"da düzenlenen bu etkinlik ile Bölgemiz tarafından birlik ve beraberlik mesajı verilmiştir. Ege Bölgesinin tüm illeri bu etkinliğe katılmış, bölgemizin tatları ve kültürü sergilenmiştir. Biz de Aydın Ticaret odası olarak üyelerimizin ürünlerini sergileyerek hem etkinliğe katkı sağladık hem de Odamız üyelerinin ürünlerini sergiledik” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2010, 19:13
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k