banner339
banner274

Aykonut başkanından çağrı

Aydın Konut ve Yapı Kooperatifi (AYKONUT) Başkanı Rahmi Çoban, AYKONUT’un Pazar günü yapılacak olağan genel kuruluna tüm üyeleri davet etti.

Aykonut başkanından çağrı
banner328

AYKONUT"ta yaşanan sorunlarla birlikte genel kurul sürecinin de işlediğini belirten Rahmi Çoban, “Güzelhisar Mahallesi Torlak Mevkiinde yaşayan yaklaşık 500 aile, 13 yıl önce ev ve arsalarını AYKONUT ile kat karşılığı anlaşma yaparak devretmiş. Ancak konutların yapımı gerçekleşmediğinden, kooperatifimizin üyesi bu aileler, şu anda kirada oturmakta bu kiralar da kooperatifimizin ev sahibi olmak için aidat yatıran üyelerimizin paraları ile ödenmektedir. Bu durumda konut sahibi olmak için aidat yatıran üyelerimiz de, kat karşılığı anlaşma yapan üyelerimiz de mağdur durumdadır” dedi.
Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu"nun desteklerine her zaman ihtiyacı olduklarını dile getiren Çoban, sözlerine şöyle devam etti: “Bu sorunların çözümü için siyasilerin, özellikle belediyenin ve Belediye Başkanımızın desteğine ihtiyacımız var. Ev hayali kuran üyelerimizin hayallerini, Başkanımız Özlem Çerçioğlu"nun desteğiyle, gerçeğe dönüştüreceğiz” Pazar günü yapılacak olağan genel kurula tüm milletvekillerini ve Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu"nu davet ettiklerini belirten Çoban; “Elele verirsek sorunların üstesinden geliriz” şeklinde konuştu. iha

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2010, 13:57
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k