banner313

Aydınspor'dan reklam atağı

Aydın’ı Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Aydınspor 1923’te Adnan Menderes Stadı’ndaki reklam panolarından kulübe büyük meblağda gelir elde edilmesi bekleniyor.

Aydınspor'dan reklam atağı
banner296

Adnan Menderes Stadı"na yapılacak olan reklam panolarının tanesinin 1 yıllığına 2 bin TL"den kiraya verileceğini açıklayan Aydınspor 1923 yönetimi, özellikle Aydın"daki firmalar ile görüşmelere başlarken, bu reklamlardan büyük gelir bekliyor.
Forma reklamı konusunda kendilerine bir sezonluk teklif geldiğini belirten Aydınspor 1923 Başkanı Ahmet Gümüş; “Bir kuruluş bize sezonluk göğüs reklamı için 25 bin TL teklif etti. Miktarı az bulduk. Bu konuyu da değerlendireceğiz” dedi.
Öte yandan Aydınspor 1923 yönetimi kamuoyundan gelen desteklerden de memnun. Başkan Ahmet Gümüş, “Bir fırın sahibi arkadaşımız kulübe destek vermek amacıyla bizi aradı ve 1 yıllık ekmeğimizi kendisinin vermek istediğini belirtti. Bizde seve seve bunu kabul ettik. Aynı şekilde Aydınlı bir temizlik firması ile bir süt ürünleri firması da bize temizlik ürünleri ile süt ürünleri konusunda 1 yıllık destek verecek. Bunlar bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2010, 13:29
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k