banner158

Aydınlı gönüllü dönüyor

Gazze’ye yardım götürmek üzere Türkiye’den yola çıkan ve İsrail’in askeri operasyonuna maruz kalan Mavi Marmara gemsinde bulunan Aydınlı İHH gönüllüsü Muzaffer Arslan’ın bu akşam saatlerinde Aydın’da olacağı belirtildi.

Aydınlı gönüllü dönüyor

Gazze"ye yardım götürmek üzere Türkiye"den yola çıkan ve İsrail"in askeri operasyonuna maruz kalan Mavi Marmara gemsinde bulunan Aydınlı İHH gönüllüsü Muzaffer Arslan, dün akşam saatlerinde İstanbul"a ulaşmasının ardından bugün saldırıda hayatını kaybedenler için İstambul"da düzenlenen cenaze törenine katıldı. Arslan"ın cenaze töreninin ardından saat 16.00"da havayolu ile İzmir"e hareket ettiği belirtildi. İzmir"de havalında karşılanacak olan Arslan"ın karayolu ile memleketi Aydın"a geleceği öğrenildi.
Aydınlılar Muzaffer Arslan"ı karşılamak için ummalı bir hazırlık içine girdi.Çiçeklerle karşılayacakları gönüllüyü, otoban girişinde bekleyecek olan Aydınlılar, Arslan ile birlikte şehir merkezine gelecek. Arslan, bu gün saat 18:00'de düzenleyeceği basın toplantısı ile Mavi Marmara"da yaşananları anlatacak. iha

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2010, 18:28
banner192