banner339
banner274

Apple Watch Series 7 geldi!

Apple Watch Series 7 akıllı saat resmi olarak tanıtıldı. İşte akıllı saatin özellikleri ve fiyatı.

Apple Watch Series 7 geldi!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Apple, bu akşam internet üzerinden düzenlediği bir etkinlikle yeni nesil akıllı saatini tanıttı. Apple Watch Series 7 olarak isimlendirilen modelin özellikleri de resmi olarak açıklandı.

Daha büyük bir ekrana sahip olan yeni nesil akıllı saatte yeni nesil sanal klavye de bulunuyor. 5 farklı renk seçeneği ile satılacak olan akıllı saat markanın her zamanki stratejisi ile 'bugüne kadar üretilen en sağlam Apple saati' olarak tanıtıldı.Önceki modellerde de yer alan sportif egzersizleri takip edebilme özelliği bulunan akıllı saat EKG ve kandaki oksijen yoğunluğunu da ölçebilecek. Akıllı saatin bir diğer özelliği ise egzersiz yapan kişi düştüğünde bunu algılaması. Yani 'Fall Detection' özelliği artık egzersizler sırasında da kullanılabilecek. Ama bu özelliğin kullanılabilmesi için saatin bir iPhone ile bağlantıda olması ya da eSİM özelliği olan bir model kullanılıyor olması gerekiyor.

Daha büyük bir ekranla gelen saatin renk seçenekleri arasında mavi, gri, siyah ve kırmızı da yer alıyor. Apple Watch Series 7'nin ABD fiyatı 399 dolar olarak açıklandı.
banner218