banner239
banner218

Android’te ki en iddialı akıllı saat! Oppo Watch inceleme

Android’te ki en iddialı akıllı saat! Oppo Watch inceleme


Türkiye pazarında hayli iddialı bir görüntü çizen Oppo, merakla beklenen ilk akıllı saat modelini ülkemizde de satışa sundu. Kavisli ekranı ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Oppo Watch oldukça iddialı bir fiyatla raflardaki yerini aldı.

Elbette söz konusu Android tabanlı bir akıllı saat olduğunda kullanıcıları geniş bir çerçeve karşılıyor. Dolayısıyla Oppo Watch’ın ciddi rakipleri olduğunu söyleyebiliriz. Peki Oppo’nun ilk akıllı saati rakiplerini geride bırakmayı başarabilecek mi? Dilerseniz bu sorunun yanıtını aşağıdaki detaylı inceleme videomuzda bulabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere Oppo Watch genel itibariyle beklentileri karşılayan bir yapıya sahip. Yani bir akıllı saatte aradığını tüm özellikleri Oppo Watch’ta bulabilmeniz mümkün.

Saatin tek eksisi ise Çin’de yer alan EKG özelliğinin global versiyonda bulunmuyor oluşu. Gerçi saat ile EKG ölçümünün ne kadar gerekli olduğu da tartışmaya açık bir konu.

Sonuç olarak özetlememiz gerekirse biz Oppo Watch’u beğendik. Yalnız fiyat bir tık daha uygun olsaymış çok daha makul olabilirmiş. Çünkü 2200 TL Android tarafı için bazı kullanıcılara bir tık yüksek gelebilir. O yüzden önümüzdeki dönemde saatin fiyatının 1900 TL dolaylarına düşmesi satışların artmasına da yardımcı olacaktır.

Saat hakkındaki görüşlerinizi sizler de aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz.
banner230