banner158

Anaokulunda ilk mezuniyet

İlköğretim Okulundan Anaokuluna dönüştürülmesinden sonra 2007 eğitim yılında açılmasına rağmen, 2008-2009 eğitim yılında öğretime başlayan Söke Mehmet Ali Ekener Anaokulu ilk mezuniyet sevincini yaşadı.

Anaokulunda ilk mezuniyet
banner152

Söke"de okul öncesi eğitimin önemli okullarından biri haline gelen Mehmet Ali Ekener Anaokulu"nun düzenlediği yılsonu gecesinde öğrenciler tüm hünerlerini velileri ve katılımcılar için sahneledi. Yılsonu gecesine İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Buğdayeken, Söke Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ali Kanbur, öğrenci velileri ve davetliler katıldı.
Gecenin başında bir konuşma yapan Mehmet Ali Ekener Anaokulu Müdürü Zuhal Kökçü, ilk mezuniyet sevincini yaşamaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi. Zuhal Kökçü yeni bir anaokulu olmalarına rağmen kısa sürede çok iyi bir mesafe kat ettiklerini belirterek, hedeflerinin Aydın ilinin en iyi okul öncesi eğitim merkezi olmak olduğunu söyledi. Okul Müdürü Zuhal Kökçü okul idaresi ve öğretmenleri olarak öğrencileri ve velileri ile büyük bir aile olduklarını belirterek; kendilerine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür etti.
Mehmet Ali Ekener Anaokulu öğrencileri öğretmenleri ile hazırladıkları drama, dans ve gösterileri ile tüm katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2010, 17:15