banner4
banner23

American Truck Simulator hafta sonu Steam'de ücretsiz sunuldu!

American Truck Simulator hafta sonu için Steam'de ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

American Truck Simulator hafta sonu Steam'de ücretsiz sunuldu!
banner8


Euro Truck Simulator geliştiricileri tarafından hazırlanan American Truck Simulator hafta sonu için kullanıcılara Steam'de ücretsiz sunuldu.

Euro Turck Simulator’ın geliştiricisi SCS Software tarafından geliştirilen American Truck Simulator bu hafta sonunda kullanıcılara ücretsiz olarak sunuldu. Özellikle Euro Turck Simulator severleri mutlu edecek olan bu haber ile kullanıcılar hafta sonu American Truck Simulator oyununu deneme fırsatı bulacak. Ülkemizde de oldukça büyük bir ilgi gören Euro Turck Simulator oyunundan sonra kullanıcılara hafta sonu için ücretsiz sunulan American Truck Simulator’ü satın almak isteyenler oyunu hafta sonunda %75 indirim ile alabilecekler. İndirimle birlikte oyunun satış fiyatı 59 TL’den 14,75 TL’ye indirilmiş.

İndirimli olarak kullanıcılara sunulan oyunun geliştiricisi kaya oluşumları ve diğer arazi özelliklerini daha gerçekçi olarak sunmak için yeni bir yöntem geliştirdiklerini ve bu oyunda bu özelliklerin daha fazla fark edilebilir olacağı belirtiliyor. Utah DLC paketi kullanıcılara sunulan oyunda New Mexico, Oregon ve Washington gibi birçok DLC paketi de indirimli bir şekilde sunuluyor.

American Truck Simulator sistem gereksinimleri olarak çok gelişmiş özellikler gerektirmiyor. İşlemci olarak Dual Core CPU 2,4 GHz, 4 GB RAM yeterli oluyorken, grafik olarak GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) ve 3 GB depolama alanı oyunu oynayabilmeniz için oldukça yeterli. Oyunu ücretsiz olarak denemek yada satın almak için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 16:08